X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Naše služby Renovace koberců

Renovace koberců

O kobercích toho víme hodně - a proto si můžeme dovolit nabídnout Vám, našim zákazníkům, i takovou službu jako je Renovace koberců.

Renovace koberců je poměrně speciální službou. V případě dražších "rodinných pokladů" nebo historicky cenných kusů se ovšem investice vyplatí a koberec může dále plnit svoji funkci.

Rozpočty na renovace koberců se liší kus od kusu, podle míry poškození a nutných oprav. Rozpočet na Váš koberec Vám rádi individuálně sestavíme poté, co se seznámíme právě se stavem koberce, rozměry a nutnými opravami.
V případě, že by opravy byly příliš rozsáhlé případně nereálné, doporučíme Vám výrobu nového koberce dle Vaší předlohy ve Vašem individuálním designu.

Poptávky na renovace koberců příjímáme z celé ČR.

Napište nám email, kontaktujte nás telefonicky na čísle 257 990 170, pošlete nám vyplněný kontaktní formulář, rádi si s Vámi dohodneme termín nezávazné návštěvy odborníka ve Vašich prostorách.

Napište nám - Renovace koberců

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vytisknout stránku

© 2019, Miloslava Procházková AVANTI – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0