X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Poradíme Vám PVC podlahové krytiny

PVC podlahové krytiny

PVC, pevco, linoleum, lino - někteří si vzpomenou na 70. léta minulého století, kdy při rozkvětu panelové výstavby měl člověk volbu buď béžového nebo šedého linolea, nalepeného přímo na panel. Tato doba je již naštěstí za námi a každý z nás si může zvolit podlahovou krytinu dle svého vkusu.

Vyberte si z naší nabídky PVC podlahových krytin.

Po době, kdy se lidé odklonili od linolea a PVC k plovoucím laminátovým a dřevěným podlahám, si nyní již opět uvědomujeme, že PVC a linoleum jsou kvalitní podlahoviny, nebo chcete-li podlahové krytiny, které se dají sehnat v mnoha barvách, vzorech, tloušťkách, atd. Současná linolea a PVC se částečně vyrábí z recyklovaných starých podlahových krytin a sama jsou také recyklovatelná. Jeden příklad za všechny - lina od renomované firmy TARKETT obsahují 10% recyklovaných složek a sama jsou 100% recyklovatelná. Význam pro zlepšování životní prostředí a zachování zdrojů je tedy nemalý.

PVC a linolea jsou velmi variabilní - můžete je dostat jako role, čtverce nebo lamely - a dá se s nimi velice jednoduše pracovat. Díky široké nabídce barev a vzorů lze pomocí linolea či PVC podlahové krytiny dotahnout interiér k dokonalosti.

Moderní PVC a linolea mají velmi nízké emise a jsou zdravotně naprosto nezávadné. Díky svým výborným vlastnostem jako je snadná údržba či možnost antibakteriální úpravy, jsou tyto moderní podlahové krytiny nejlepší volbou pro použití nejen v domácnostech či kancelářích, ale také ve vzdělávacích zařízeních všech úrovní, ve zdravotnictví či v domovech pro seniory. Zde umožňuje široká škála barev integrovat přímo do podlahy jednoduchý orientační systém, který známe např. ze zdravotnických zařízení.

5 dobrých důvodů proč si vybrat moderní linoleum nebo PVC

1) Variabilita - široká škála barev a typů
2) Dostupná cena - produkty ve všech cenových hladinách
3) Velmi nízké emise, naprostá zdravotní nezávadnost
4) Obsahuje recyklované části a samo je recyklovatelné
5) Nízké nároky na údržbu (finační a časové)

Máte-li jakékoliv otázky ohledně sortimentu linolea či PVC, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 257 990 784-6, emailem na dispecink1@avanti-koberce.cznebo dispecink2@avanti-koberce.cz případně prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Svařování PVC za studena

Svařování PVC za studena - korekce drobných vad

Údržba a čištění PVC

Jak správně pečovat o PVC podlahovou krytinu

Moderní PVC a linoleum

Linoleum Tarkett_10

Linoleum Tarkett_09

Linoleum Tarkett_08

Linoleum Tarkett_07

Linoleum Tarkett_06

Linoleum Tarkett_05

Linoleum Tarkett_04

Linoleum Tarkett_03

Linoleum Tarkett_02

Linoleum Tarkett_01

Kontaktujte nás - PVC a linoleum

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vytisknout stránku

© 2019, Miloslava Procházková AVANTI – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0