X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Pokládky po celé ČR

Pokládky po celé ČR

Správně provedená pokládka podlahové krytiny, ať se jedná o koberec, vinylovou či dřevenou podlahu, je důležitá pro správné fungování podlahy a pro zachování užitných vlastností Vámi zvolené podlahové krytiny jako součásti Vašeho bytu, domu, obchodu či kanceláře. Profesionálně provedená pokládka se zákonnou zárukou Vám zajistí dlouhodobé správné fungování podlahové krytiny jako funkčního i dekorativního prvku Vašeho interiéru.

My v AVANTI Vám samozřejmě dáváme možnost provedení pokládky Vaší podlahové krytiny Vašimi vlastními silami, ale s tím, že vždy Vás upozorníme na to, že záruka se nevztahuje na vady zboží vzniklé při neodborné pokládce.

Má-li být pokládka plovoucí podlahy provedena kvalitně a se zárukou, je třeba si ji nechat provést u odborné firmy. Naším firemním krédem je poskytování komplexních služeb všem našich zákazníkům bez rozdílu objemu zakázky.

Pokládky a montáže všech typů podlahových krytin pro Vás zajišťujeme ať bydlíte kdekoliv - AVANTI má působnost po celé ČR a není pro nás nejmenší problém zajistit pokládku kdekoliv po republice. Přijedeme za Vámi kamkoliv po České republice!

5 výhod profesionální pokládky podlahové krytiny:
1. profesionálně provedená pokládka pracovníky naší firmy je se zákonnou zárukou
2. pokládka profesionály šetří Váš čas, který můžete věnovat svým blízkým nebo svým zálibám
3. pokládku podlahy vidíme komplexně vč. odborného zaměření, přípravy podkladu, apod.
4. používáme profesionální nářadí, chemii a nejmodernější technologické postupy
5. přebytečný materiál po dohodě s Vámi odvezeme nebo navrhneme jeho další využití

Pro bližší informace o cenách pokládky jednotlivých typů podlah a sjednání návštěvy našeho technika nás prosím kontaktuje telefonicky na telefonním čísle 267 990 170-2 nebo prostřednicvím kontaktního formuláře.

Pokládka po celé ČR

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vytisknout stránku

© 2019, Miloslava Procházková AVANTI – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0