X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Poradíme Vám Jak položit lino

Jak položit lino

Při instalaci linolea či PVC nesmíme zapomenout na důkladnou přípravu podkladu, na který budeme podlahu instalovat a také počítat s časem, který je třeba na to, aby se linoleum či PVC po rozbalení role vyrovnalo.

Tuto přípravu není radno podcenit. Jen odborník ovšem správně identifikuje rozsah a nutnost jednotlivých kroků právě při přípravě podkladu i při samotné instalaci linolea či PVC. Velmi Vám proto doporučujeme využít nabídky profesionální pokládky Vašeho nového lina či PVC. Pouze profesionální kladeč Vám zaručí, že Vaše nové linoleum bude dobře a dlouho sloužit svému účelu. Navíc Vám samozřejmě dáme na práci našich profesionálních pokladačů záruku.

Rádi bychom Vás upozornili, že záruka na naše produkty se nevztahuje na případy, kdy k poškození dojde neodbornou manipulací, úpravami a neodbornou instalací.

Pokud jsme Vás ani tímto nepřesvědčili o vhodnosti objednávky profesionální pokládky, podkládka lina či PVC by měla probíhat dle následujícího schématu za použití prostředků a chemie vhodných pro daný typ podlahové krytiny.

I. NENÍ-LI TŘEBA ÚPRAVA PODKLADU STĚRKOU

1) Očištění podkladu
2) Penetrace
3) Nalepení linolea či PVC
4) Instalace soklových lišt

II. JE-LI TŘEBA ÚPRAVA PODKLADU STĚRKOU

1) Očištění podkladu
2) Penetrace
3) Stěrkování
4) Broušení stěrky
5) Pentrace stěrky
6) Nalepení linolea či PVC
7) Instalace soklových a přechodových lišt

UPOZORNĚNÍ !!!
Toto je obecný stručný postup pokládky koberce. Firma AVANTI nenese žádnou zodpovědnost za poškození podlahové krytiny, prostoru kde se instaluje a poškození zdraví osoby, která pokládku provádí dle tohoto postupu. Firma AVANTI upozorňuje, že záruční podmínky na zboží se nevztahují na případ poškození podlahové krytiny z důvodu neodborné manipulace, úprav a  instalace podlahové krytiny.

Velmi Vám doporučujeme využít možnosti námi nabízené služby odborné podkládky a instalace podlahových krytin. Na práci našich profesionálních kladečů Vám firma AVANTI poskytuje záruku v zákonné délce. Vy navíc získáte čas, který budete moci věnovat svým blízkým nebo svým koníčkům.

Kontaktujte nás a zeptejte se na možnost odborné pokládky našimi profesionálně vyškolenými spolupracovníky!

Kontaktujte nás - pokládka lina, PVC

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vytisknout stránku

© 2019, Miloslava Procházková AVANTI – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0